Klątwa Śpiącej Królewny czyli propozycja dla lubiących dreszczyk

Każdy czasem lubi się bać. Jeśli Ty też lubisz ten dreszczyk emocji i bajkową atmosferę koniecznie powinieneś obejrzeć Klątwę Śpiącej Królewny dostępną w film-miłość.pl

Nieznani dotąd aktorzy

Film online klątwa śpiącej królewny to połączenie thrillera i filmu z gatunku fantasy. W głównych rolach można zobaczyć osoby nie znane jeszcze zbyt szeroko polskiej publiczności – Ethan Peck, India Eisley i Natalie Hall. Cała trójka ma na swoim koncie już pewne osiągnięcia filmowe, ale żadne z nich nie zdobyło jeszcze rozgłosu. „Klątwa Śpiącej Królewny” również nie była filmem przełomowym w ich karierach.

Trochę o fabule filmu

Główny bohater filmu, Thomas Kaiser nagle odziedzicza ogromny dwór. Z ciekawości decyduje się by zbadać go bliżej. Odkrywa wtedy, że wraz z dworem odziedziczył pradawną klątwę. Musi stać się strażnikiem domu i pilnować by nie wydostały się z niego uwięzione demony, dżiny i złe duchy. Równocześnie, wciąż nawiedza go powtarzający się sen o pięknej nieznajomej, którą ma obudzić pocałunkiem. Nie jest to jednak proste, bo Dzika Róża grana prze Indię Eisley jest przetrzymywana w tajemniczej otchłani. W rozwikłaniu tej zagadki pomaga mu przyjaciółka, Linda. W tej roli zobaczymy Natalie Hall. Wspólnie próbują zrozumieć prawa rządzące starym dworem oraz zrozumieć mechanizm klątwy. Czy im się to uda? Czy złe demony jednak wydostaną się na wolność? A może Śpiąca Królewna nigdy już się nie zbudzi? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, po prostu poświęć półtorej godziny i obejrzyj cały film.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *