Idealna książka dla kobiet

Książka Dlaczego mężczyźni kochają zołzy dostępna w pdf-online.cba.pl to doskonała instrukcja kobiety – zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Niezwykle humorystycznie ujęta rzeczywistość, która sprawia, że mężczyźni szaleją na punkcie kobiety, która… zna swoją wartość i informuje o tym świat.

Pierwsze wrażenie

W książce można przeczytać o wielu sytuacjach i anegdotach, które ukazują prawidłowe zachowanie wierzącej w siebie kobiety, która wcale nie jest zołzą, a jedynie postacią do bólu szczerą i przede wszystkim dbającą o siebie. Trudno faktycznie nazwać taką osobę najmilszą na świecie, ale nie można też jej nazwać zołzą. Kobieta tytułowa kocha przede wszystkim siebie, ale jest to podejście zdrowe, a nie egoistyczne. Dbając o swój interes pokazuje otoczeniu, że jeśli chce do niej przystać, to na określonych zasadach – nie da się stłamsić ani wmanewrować w żadne niezdrowe lub wręcz toksyczne relacje.

Mężczyzna, który pozna tytułową Zołzę będzie od razu wiedział, z kim ma do czynienia. Jeżeli taka pani powie, że nie ma się czasu spotkać to nie doda do tego serii wytłumaczeń. Nie i koniec. Może się okazać, że wybierze samotny wieczór przy książce lub w kąpieli – nie znaczy to, że nie chce się z danym mężczyzną spotkać. Być może jest zmęczona i najpierw myśli o sobie – to w takiej sytuacji faktycznie jest najważniejsze.

Kobieta zołza nie rzuci się w ramiona mężczyzny, który wręczył jej kwiaty i czekoladki. Nie będzie też skakać z radości i zgadzać się na każdą propozycję wyjścia. Kobieta zołza zrobi to, na co będzie miała ochotę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *