Antyczny poradnik dla zmysłów

Chcesz wymieszać rzeczy w sypialni z jakimiś pozycjami seksualnymi Kamasutry? Od taczki na kółkach do aniołka zwijanego – oto Twój najlepszy przewodnik po najlepszych pozycjach Kamasutry dla kobiet, z poradami od blogerki Girl On The Net. Zdecydowanie podziękuj nam później.

Czym jest Kamasutra?
Najstarszy i najbardziej znany na świecie podręcznik seksualny, Kamasutra, mógł być napisany w Indiach około 400BC, ale jest powód, dla którego dosłownie przekłada się na „traktat o przyjemności”. Jak Cię to interesuje – sprawdź Kamasutrę pdf – klikając tutaj.

Z ponad 100 różnymi pozycjami seksualnymi, w tym instrukcjami graficznymi, jest to najbardziej wszechstronny przewodnik seksualny w historii ludzkości – a kto nie chce mieć umysłowo dobrego seksu?

Ale z naciskiem na kobiecą przyjemność, porady dla kobiet na temat utrzymywania relacji z kilkoma kochankami i wyczerpujące techniki dla mężczyzn na temat tego, jak utrzymać kobietę zadowoloną w przypadku, gdyby uciekła z kimś innym, uważamy, że może to być po prostu pierwsza na świecie Biblia Feministyczna o seksie.

Poprosiliśmy sexpert Girl On The Net, aby opowiedziała nam o 7 najlepszych pozycjach seksualnych Kamasutra i dlaczego pracują tak dobrze dla kobiet. Niezależnie od tego, czy jesteś w zaangażowanym związku lub szukasz najlepszych aplikacji seksualnych dla seksu bez strun, to doprowadzi cię na skraj prawdziwie super orgazmu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *